Pesukorv kaanega ja käepidemetega bambusest

85,99

Tootekood: LCB091N01 Kategooriad: ,

Pesukorv kaanega ja käepidemetega bambusest

Probleemivabaks pesupäevaks: Kas teie määrdunud pesu on üle kogu toa laiali, nii et pesupäeval peate seda enne pesumasinasse viimist vaevarikkalt kokku koguma? Või avastate regulaarselt uusi riideid pärast seda, kui teie pesu on juba rõõmsalt pesutrumlis keerelnud?Kui jah, siis on see pesukorv just teie jaoks!

Tervitage bambust oma koju: looduslik materjal? Taastuv? Need on vaid jäätis bambuse eeliste tordil.

See materjal paistab silma ka oma suure stabiilsuse ja ilusa, värske välimuse poolest. Seega ei pea te ohverdama stiili, kui soovite soetada vastupidavat mööblieset. saadab teid aastaid: metallraam ja alusplaat annavad korvile stabiilse pidamise. See muudab selle pesukasti deformatsioonikindlaks ja lubab head kandevõimet (kuni 25 kg) ning pikka kasutusiga.

Pesukorv kaanega ja käepidemetega bambusest üksikasjad:- Värv: naturaalne- Materjal: bambus, puuvill, vineer, metallraam, ABS-klamber-

Pesukorv kaanega ja käepidemetega bambusest Suurus: 60 x 40 x 61,5 cm (L x S x K)- Kaal: 3,7 kg- Maksimaalne staatiline kandevõime: 25 kg

Pesukorv kaane ja käepidemetega bambusest Märkused:- Palun ärge hoidke selles tootes teravaid esemeid, et vältida kahjustusi või vigastusi.- Maksimaalne staatiline kandevõime on 25 kg. Palun ärge hoidke selles pesukorvis raskemaid esemeid.

Info meie ettevõtte kohta leiad siit. Järelmaksu pakub ESTO.

Lisainfo

Kaal 3,7 kg
Mõõtmed 60 × 40 × 61,5 cm
etET