Pesukorv bambus sorteerimisega 100L

73,99

Tootekood: LCB64Y Kategooriad: ,

Pesukorv bambus sorteerimisega 100L

See väike majapidamistöö… Pesu ei ole just üks kõige populaarsemaid majapidamistöid. Kui määrdunud pesu lebab kõikjal ja sa pead seda enne pesumasinasse viimist kokku koguma, siis läheb sul tõenäoliselt isu peale. Hanki see pesukogumismasin ja ütle sellele probleemile hüvasti! Ükskõik, kas soovite kõik oma riided korraga pesumasinasse viia või teil on lihtsalt puudu koht, kus hoida oma määrdunud sokke, see pesukorv on alati teie kõrval.

Veelgi enam, bambusest viimistlus näeb välja nii ainulaadne kui ka võluv – seega pange see võluv korpus välja, selle asemel, et seda kapi sisse peita.Must ja valgeViskad selle kirstu ühte lahtrisse tumedad riided (tumedad) ja teise lahtrisse heledad (heledad). See muudab pesu pesemise lihtsaks. Isegi 25 kg määrdunud pesu ei ole probleemiks tugevale pesukorvile, mis on optimaalselt toetatud vineerist sisestusega. Nädala jagu kulunud riideid? Kandke seda kirstu vaikselt toast tuppa. Sa ei pea muretsema, et see koormuse all kokku kukub! ,

Pesukorv bambus sorteerimisega 100L üksikasjad: – Värv: naturaalne- Materjal: bambus, puuvillane pesukott

Mõõtmed: 52 x 63 x 32 cm (B x K x S) – Kaal: 2,7 kg

Pesukorv bambus sorteerimisega 100L Märkused: – Palun ärge kasutage pesukorvi niiskes keskkonnas, et vältida hallitust. Samuti õhutage toodet regulaarselt. – Palun ärge koormake korvi pesuga üle. Ülekoormus võib põhjustada deformatsiooni. – Palun ärge tõmmake metallrõngaid avamisel liigselt lahti. – Palun kasutage toote puhastamiseks niisutatud lappi. – Pesukott on pestav kuni 30°C.

Lisainfo

Kaal 2,7 kg
Mõõtmed 52 × 32 × 63 cm
etET