Mänguritool reguleeritav must

219,99

Laost otsas

Tootekood: RCG52BK Kategooriad: ,

Mänguritool reguleeritav must

Kvaliteetne, mugav, multifunktsionaalne: Tänu ergonoomilisele disainile ja mõõtmetelt stabiilse vahuga varustatud istmele naudid maksimaalset mugavust, isegi kui su kaasmängija on pikemat aega AFK. Kui soovite vahepeal uinakut võtta või videot vaadata, klappige lihtsalt välja praktiline jalatugi. Mänguritoolil on ka mitmeid funktsioone. Näiteks saab käetoed paindlikult üles, alla, vasakule ja paremale liigutada. Lisaks saab tooli kallutada tahapoole kuni 135 kraadi võrra. Samuti on olemas kiikumismehhanism. Selle mängutooliga saate ka kulumiskindla toote, millel on terasraam. Alus on läbinud mitmeid SGSi teste, et kinnitada komponendi stabiilsust ja vastupidavust (sertifikaat nr AJHL1811002706FT; omanik: aluse tootja).

Mänguritooli tehniline info

Mänguritool reguleeritav must üksikasjad:- Värv: must- Materjal: kõrge tihedusega refleksvaht, istme ja aluse raam terasest, kate keskkonnasõbralikust PU- ja võrkkangast, rattad nailonist- Suurus: 69 x 70,5 x 128-138 cm (L x S x K)- Kaal: 69 x 70,5 x 128-138 cm (L x S x K): 22 kg- Maksimaalne koormus: 150 kg

Mänguritool reguleeritav must Märkused:- Palun pöörake tähelepanu istme allosas olevale noolele ja monteerige tool vastavalt sellele.- Palun ärge istuge tooli esiservale. See hoiab ära, et te ei vigastaks ennast, kui tool ümber kukub.

Pakume toodetele ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET