Mänguritool must sinine kunstnahk

199,99

Laost otsas

Tootekood: RCG014B01 Kategooriad: ,

Mänguritool must sinine kunstnahk

Ole võitja: Kui tahad olla tõeline mängumeister, vajad lisaks kiirele arvutile, hiirele ja klaviatuurile ka kvaliteetset mänguritooli! Sellel ergonoomilisel mänguritoolil on kõrge seljatugi, suur iste ja pehme peatugi, nii et saate õhtu läbi mängida. Lihtne kokkupanek: Kas olete mures, et selle kontoritooli kokkupanek on liiga raske? Ärge sattuge paanikasse. Tänu kergesti arusaadavatele juhistele ja kaasasolevale montaaživahendile saad selle kokku 15-20 minutiga. Varukruvid on kaasas.

Mänguritooli spetsifikatsioon

Mänguritool must sinine kunstnahk üksikasjad: Värv: must-sinine. Materjal: kõrge tihedusega vaht, teras, PU kunstnahk, PU-rattad.

Mõõt: 65 x 79 x (120-130) cm (L x S x K)Seljatoe kõrgus: 83 cmIste pikkus: 48 cmIste laius: 42 cm. Käe kõrgus istmest: 21,5 cmIste kõrgus põrandast: 48-58 cm. Aluse läbimõõt: 70 cm. Kaal: 17,4 kg. Maks. staatiline kandevõime: 150 kg. Staatiline kandevõime: 150 kg

Mänguritool must sinine kunstnahk Märkused: Sellel toolil on ainult kiikumismehhanism. Iste ja seljatugi liiguvad samal ajal tahapoole. Seljatuge ei saa eraldi tagasi reguleerida.

Pakume toodetele ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET