Mänguritool must käe ja seljatoega

199,99

Tootekood: RCG02G Kategooriad: ,

Mänguritool must käe ja seljatoega

Stiilse disainiga mänguritool ühendab endas funktsionaalsuse ja mugavuse! Kvaliteetse materjali ja suurepärase kvaliteediga mänguritool pakub palju kasutusvõimalusi, olgu see siis kontoritool laua ees, mänguritool või konverentsitool. – Istme kõrgus on sujuvalt reguleeritav, tooli saab paindlikult pöörata 360°, seljatuge saab reguleerida mitmes astmes ja kuni 150°, tagab lõõgastava lamamise. – Valmistatud kvaliteetsest polüesterkangast ja kujundavast suure tihedusega vahtplastist, pehme, meeldiv ja pakub suurt istumismugavust – Kujundatud seljatugi koos peapadja ja ergonoomilise kiiguga, leevendab kaela- ja nimmepiirkonda, parandab istumisasendit – Käetoed on disainitud ergonoomiliselt korrektseks istumiseks, reguleeritavad nii kõrguse kui ka külgmise osas, nii et ülemine ja alumine käsi saab moodustada õige nurga, õlavöötme ümber on kergendatud käte raskus. PU-st valmistatud käetoe kate on meeldiv ja seda on lihtne puhastada. – Lihtne kokku panna, tööriistad kaasas.

Mänguritooli spetsifikatsioon

Mänguritool must käe ja seljatoega üksikasjad: – Istme kõrgus: 43-51 cm – Kogukõrgus: 124-132 cm – Tooli laius ilma käetoeta: 53 cm – Istme sügavus: 49 cm – Mõlema käetoe väline kaugus: 70 cm – Seljatoe kõrgus: 85 cm – Ratta läbimõõt: 60 mm – Netokaal: 23,4 kg – Brutokaal: 24,7 kg

Mänguritool must käe ja seljatoega Märkus: Toe osa kokkupanekul tuleb jälgida, et tähisega “Front” pool oleks suunatud ettepoole.

Pakume toodetele ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET