Mänguritool mitmevärviline militaar

189,99

Laost otsas

Tootekood: OBG064B02 Kategooriad: ,

Mänguritool mitmevärviline militaar

Tootlikkus on suurenenud, meeleolu paranenud: vale kehahoiak muudab niigi pingelised töötunnid veelgi ebameeldivamaks. Leidke selle mänguritooliga oma ideaalne kehahoiak: teie keha lõdvestub, teie mõistus on produktiivsem ja 8 töötundi mööduvad kiiresti. Selle mänguritooli eelised:Reguleerige tooli kõrgust, et leida oma ideaalne istumisasend, mis vastab teie ekraani kõrgusele. Tänu seljatoe ergonoomilisele kujule saate alati puhata ja töötada sirge seljaga. Laske oma käed puhata mugavatel käetugedel, mis on kaetud PU kunstnahaga. Lõdvestage oma kaela ja õlgu tänu kõrgele seljatoele. Tänu kiikufunktsioonile ja mugavalt polsterdatud istmele saate mõneks minutiks mugavalt puhata ja seejärel uuesti tööle asuda!

Mänguritooli spetsifikatsioon

Mänguritool mitmevärviline militaar üksikasjad: Värv: Must kamuflaaž Materjal: Vineerist raam, vahtpolster, PU kunstnahast pind Keskmine tooli suurus: 75 x 64 x (110-120) cm (L x S x K)

Kaal: 14,6 kgMaks. staatiline koormus: 150 kg

Mänguritool mitmevärviline militaar Märkused: “Kiikumisfunktsioon” tähendab, et seljatugi ja iste liiguvad samaaegselt tahapoole. Selle tooli seljatuge ei saa eraldi tagasi kallutada.

Pakume toodetele ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET