Mänguritool jalatoega must 150kg

229,99

Laost otsas

Tootekood: RCG52GYV1 Kategooriad: ,

Mänguritool jalatoega must 150kg

Kvaliteetne, mugav, multifunktsionaalne: Tänu ergonoomilisele disainile ja mõõtmetelt stabiilse vahuga varustatud istmele naudid maksimaalset mugavust, isegi kui su kaasmängija on pikemat aega AFK. Kui soovite vahepeal uinakut võtta või videot vaadata, klappige lihtsalt välja praktiline jalatugi. Lisaks on mänguritoolil mitmeid funktsioone. Käetoed saab paindlikult liigutada üles, alla, vasakule ja paremale. Lisaks saab mänguritooli kallutada tahapoole kuni 135 kraadi võrra. Selle mänguritooliga saate ka kulumiskindla toote, millel on terasraam. Meie alus on läbinud SGS-i löögikatsed ja staatilise rõhu testi (sertifikaat nr AJHL1811002706FT; omanik: aluse tootja). Testitud kvaliteet!

Mänguritooli spetsifikatsioon

Mänguritool jalatoega must 150kg üksikasjad:Värv: Must kamuflaaž Materjal: Kõrge tihedusega vahtpolster, istme ja aluse raam terasest, kate keskkonnasõbralikust PU- ja võrkkangast, rattad nailonist Mõõt: 69 x 70,5 x 128-138 cm (L x S x K) Kaal: 69 x 70,5 x 128-138 cm (L x S x K): 22 kg Maksimaalne koormus: 150 kg

Mänguritool jalatoega must 150kg Märkused:Palun pöörake tähelepanu istme allosas olevale noolestikule ja seadistage tool vastavalt sellele.Palun ärge istuge tooli esiservale. See hoiab ära, et te ei vigastaks ennast, kui tool ümber kukub.

Pakume toodetele ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET