Mänguritool hall must reguleeritav

219,99

Laost otsas

Tootekood: OBG77BG Kategooriad: ,

Mänguritool hall must reguleeritav

Parimatele parimad: Kui tahad olla parim virtuaalses maailmas, vajad ka reaalses maailmas õiget varustust. Ideaalne mängukomplekt ei hõlma ainult võimsat protsessorit või graafikakaarti – oluline on ka sobivad tarvikud, nagu hiir, klaviatuur ja jah, isegi mänguritool. See mänguritool on loodud selleks, et võimaldada tipptasemel jõudlust ja pakkuda sulle AAA mängukogemust indie-tasemel kuludega. Suurepärane mugavus: See mänguritool pakub tervikpaketti, mis koosneb nimmepadjast, S-kujulisest seljatoest ja reguleeritavast ning eemaldatavast peatoest. Kõik need elemendid haakuvad omavahel, et tagada täiuslik istumismugavus sellel mängutoolil, mis peab vastu kuni 150 kg koormusele, samal ajal kui teie adrenaliinitase mängimise ajal tõuseb.

Mänguritooli tehniline info

Lõõgastuge: Kui te ei mängi, vaid soovite lihtsalt istuda ja filmi vaadata, saate reguleerida seljatuge 90° ja 135° vahel ning pikendada jalatuge – lõõgastuge kõige mugavamas asendis!

Mänguritool hall must reguleeritav üksikasjad:Värv: must-hallMaterjal: kunstnahk, vahtpolüstüreen, nailon

Mõõt: 70 x 64 x (120-128) cm (L x S x K) Kaal: 20,5 kg Maks. staatiline kandevõime: 150 kg

Mänguritool hall must reguleeritav Märkused:Palun vältige toote pikaajalist kokkupuudet intensiivse päikesevalgusega.Palun hoidke toodet eemal teravatest ja teravatest esemetest.

Pakume toodetele ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET