kodustaar

Laste- ja kodukaupade e-pood

Magnetkonstruktorid ja lauamängud

Magnetkonstruktorid ja lauamängud

Magnetkonstruktorid ja lauamängud lisandusid Kodustaari valikusse. Järgnevas tekstis teeme lühitutvuse meie uute m agnetkonstruktorid ja lauamängud kohta. Need mängud on last arendavad. Kuid pakuvad tihtilugu mängulusti kogu perele. Lisaks magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. Magnetid on turvalised. Lase fantaasial lennata.

Magnetkonstruktorid ja lauamängud Geosmart

GeoSmardi magnetid on kinnitatud plastikusse topeltturvasüsteemiga. Detailid on erksavärvilised ja valikus on palju erinevaid elemente. Konstruktoris on ühendatud ületamatu turvalisus ja kestvus, tagamaks maksimaalse mängurõõmu.
GeoSmart magnetkonstruktor sobib mängimiseks alates 5. eluaastast. Roostevabast terasest ümbris katab turvaliselt plastikusse lukustatud magneteid. See uus patenteeritud lukustussüsteem teeb magnetitega mängu turvaliseks, konstruktori tugevaks ja vastupidavamaks. GeoSmart magnetid on loodud kestma ja neid on lihtne puhastada. Kasutades võrdkülgset või võrdhaarset kolmnurka, ruutu, ristkülikut, rombi või trapetsit, saad luua lõputuid kujundeid ja vorme. Ehita mis iganes mõttesse tuleb. Saad kasutada lihtsalt kujuneid või võtta mängu ka rattad, tuled või kaugjuhtimise – see lisab mängulisust.

 • Ruumitaju: luues 3D vorme
 • Käe- ja silmakoordinatsioon: ehitamiseks kasutatakse mõlemat kätt
 • Keskendumine ja loogiline mõtlemine: loomaks stabiilseid ehitisi
 • Loovus: ehitada ikka ja jälle uusi vorme või luues konstruktsioone ja masinaid, mida on nähtud päriselus
 • STEM: õpitakse tundma kõiki 6-te erinevat geomeetrilist kujundit ja tutvutakse kuidas neid kõige paremini kasutada

See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Lapsed saavad nüüd turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet.
Nupukate magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektide ja teiste analoogsete magnetkonstruktoritega. Neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“.

GEOSMART ®- detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised!
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.
Mäng arendab: silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Magnetkonstruktorid ja lauamängud Smartmax

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. SmartMaxi komplektis on suured pulgad, plastmasskuulid ja vihik mänguideedega. SmartMax on ideaalne komplekt esimeseks tutvuseks magnetitega. Smartmax magnetid on turvalised.

SMARTMAX ®- detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG² mm². Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG² mm².
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.
Mäng arendab: silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Magnetkonstruktorid ja lauamängud Smartgames

Belgia firma Smart Games on juba 18 aastat innustanud lapsi oma arendavate mängudega. Iga Smart Gamesi mänguga on võimalus midagi juurde õppida või mõnda oskust arendada. Mängides neid mänge, õpitakse tundma värve ja kujundeid, arendatakse peenmotoorikat ja loovust, treenitakse ruumilist mõtlemist ja loogikat, ergutatakse nägemistaju ja planeerimisoskust ning palju muudki. Iga toote pakendil on välja toodud, milliste oskuste arendamisele mäng kõige enam keskendub. Smart Gamesi mängude ühine joon on, et kõiki mänge saab mängida üksi ja igal mängul on ülesandevihik. Vihikus algavad ülesanded lihtsamast ning lähevad järjest keerulisemaks. Ülesandevihiku lõpus on ära näidatud ka lahendus. Loomulikult saab ülesandeid lahendada ka meeskonnana või siis kordamööda.

Nutikas täiskasvanu annab lapsele arendava ja õpetliku lauamängu. Arendav mäng annab meelt lahutades vajalikke teadmisi, oskusi ja kogemust. Loomulikult peab mäng vastama lapse eale, oskustele ja olema jõukohane. Ainult nii tunneb laps mängust tõelist rõõmu ja saab mängides eduelamuse. Selleks soovitame alati jälgida pakendil olevat vanuse märget ning arvestada ka lapse eripära ning loomust.

Igas peres ja lasteasutuses peaks olema mänge, mis pakuvad huvi ja pinget ka täiskasvanutele, nagu näiteks Smart Gamesi mängud, mis on küll mõeldud lastele, aga on sama põnevad ka täiskasvanutele. Mängides täiskasvanute või kogu perega, tunneb laps ennast nendega võrdväärsena. Kui laps saab ennast proovile panna ja tema pingutused viivad sihile, pakub mäng lapsele ka huvi ja annab talle eluks vajaliku enesekindluse.

Kirjutatud koostöös Õpetajate lehega opleht.ee

Magnetkonstruktorid ja lauamängud kokkuvõtteks

Meie müüduim lauamäng on antiviirus. Ostetumad magnetkonstruktorid on GeoSmart ja Smartmax. Teised selle magnetkonstruktorid ja lauamängud leiad menüüst lastekaubad (magnetkonstruktorid või lauamängud). Soovime põnevat avastamist ja mängulusti.

Kõik magnetkonstruktorid ja lauamängud on meie laos olemas. Uudiskirjaga liitumisel kogu kaup -10% soodsam. Alates 39 eurosest ostukorvist on toodetele tasuta transport. Kaupade eest on võimalik tasuta kolmes osas või järelmaksuga. Kui miskit jäi segaseks või tekkis küsimusi kirjuta meile info@kodustaar.ee

Külasta ka meie facebooki ja instagrami lehtesid.

Aitäh, et lugesid.

etEstonian
Scroll to Top

TOOTEKATALOOG

Kodukaubamaja

Miks osta Kodustaari e-poest?

 • Mõistlikud hinnad
 • Kiire tarne kaubale, sest enamus kaup on meie laos ka päriselt olemas.
 • Partnerite ladudes olevad tooted jõuavad kohale 3 – 10 tööpäevaga.
 • Oleme usaldusväärsed. 
 • Toetad Eesti noori ettevõtjaid.

Kuidas osta?

Kodustaari veebipoest on lihtne osta
Soovitame liituda ka meie uudiskirjaga. Liitudes saate 10% soodust. Lisaks veel uusi pakkumisi toodete kohta. Me ei saada teie andmeid edasi kolmandatele isikutele. Saadame ainult sellist infot, mis tundub mõistlik ja ajakohane.

 • Valige toode – soovitud tooteni jõudmiseks valige tootemenüüst kategooria või kasutage otsingut. 
 • Lisage ostukorvi–  kui soovite e-poes veel ringi vaadata ei pea midagi rohkemat vajutama, kui mitte, valige “Vaata ostukorvi”. Valige tarneviis. (Ostudel üle 59 euro on tasuta transport). Vajutage “Mine maksma”.
 • Täitke kontaktandmete väljad ning valige tarneviis ja pakiautomaat, kust soovite kauba kätte saada. Laos olevad kaubad saadame kiirelt teele. Partnerite laos olevad tooted saabuvad 5 tööpäeva jooksul. Kui ostukorvis on laos olevad tooted JA tellimisel tooted, siis tarneaeg sõltub tellimisel toote jõudmisest meie lattu.
 • Valige makseviis– Kerige lehe allaossa , valige soovitud pangalink SEB, LHV, Swedbank, Luminor, Coop pank, Revolut, Citadele. Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata! Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! (täpsem info: https://kodustaar.ee/jarelmaks/) Kui soovite tasuda arvega kirjutage info@kodustaar.ee. Pange linnuke, et olete lugenud ja tutvunud veebilehe müügitingimustega. Lõpetuseks valige “Esita tellimus”.

Aitäh!

Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi kirjutage meile menüüs kontakti alla või saatke küsimus info@kodustaar.ee.

Meeldivat ostmist!

Kodukaubamaja

Tagastamine

Kodukaubamaja

Saada kiri

[wpforms id="78"]

Kontakt