Magnetkonstruktor Smartmax XL 42 osa

79,99

Tootekood: SMX501 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Smartmax XL 42 osa

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Selles komplektis on lühikesed pulgad, pikad pulgad, metallkuulid, ja vihik mänguideedega. SMARTMAX ® kasvab koos Sinu lapsega!

Suurte magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Kasvades õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste SmartMaxi komplektidega. Magnetkonstruktor Smartmax XL 42 osa osa on hea kingiidee.

Külmad värvid: roheline, lilla js sinine on põhjapoolus väljapoole. Soojad värvid: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad. Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.

Magnetkonstruktor Smartmax XL 42 osa

Magnetkonstruktori detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  Toodetud Hiinas. Soovituslik vanus 1+

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida magnetkonstuktorit kuivas. 

Soovituslik vanus 1+

Magnetkonstruktor Smartmax XL 42 osa arendab lapse: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist ja palju muud. Proovi järgi ja näed tulemusi.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET