Magnetkonstruktor Smartmax START 30 osa

54,99

Tootekood: SMX310 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Smartmax START 30 osa

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Selles komplektis on lühikesed pulgad, pikad pulgad, kaarjad ühendused, metallkuulid ja vihik mänguideedega. SMARTMAX ® kasvab koos Sinu lapsega!

Magnetkonstruktor Smartmax START 30 osa saavad lapsed ehitada suur ja väikeseid erinevaid ehitisi. Kõik klotsid sobivad omavahel.

Külm toon: roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Soe toon: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad. Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.

Toote täiendav info

SMARTMAX ®– detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal väikelastest ja tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Smartmax START 30 osa Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust

Magnetkonstruktor Smartmax START 30 osa on last arendav mäng. Vahva magnetkonstruktor pakub nuputamist kõigile.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET