Magnetkonstruktor Smartmax Megakuulirada 71 osa

119,99

Tootekood: SMX600 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Smartmax Megakuulirada 71 osa

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma ja ehitada uhke kuuliraja. Selles komplektis on lühikesed pulgad, pikad pulgad, X-pulgad, metallkuulid, torud, ramp ja vihik mänguideedega. Veidi nuputamist ja saad ehitada põneva kuuliraja ning lasta palli veerema.

SMARTMAX ® kasvab koos Sinu lapsega!

Suurte magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Kasvades õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Magnetkonstruktor Smartmax Megakuulirada 71 osa detailid ühilduvad 100% teiste SmartMaxi komplektidega.

Külmadel toonidel: roheline, lilla js sinine on põhjapoolus väljapoole. Soojadel toonidel: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad. Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.

Magnetkonstruktori kasutamiseks mõeldud info

SMARTMAX ®– detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  Toodetud Hiinas. Soovituslik vanus 3+

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida magneteid kuivas. 

Soovituslik vanus 3+

Magnetkonstruktor Smartmax Megakuulirada 71 osa Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Magnetkonstruktor Smartmax Megakuulirada 71 osa on last arendav mäng. Vahva magnetkonstruktor pakub nuputamist kõigile.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET