Magnetkonstruktor Smartmax Ehita ja veereta

43,99

Tootekood: SMX404 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Smartmax Ehita ja veereta 30 osa

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! 3 aastased lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Torud ja tugiplaadid on kergesti magnetitega ühendatavad. Ehita kuulirada ja pane pallid veerema. Läbipaistvast torust on hea jälgida kuulide veeremist!

Magnetkonstruktor Smartmax Ehita ja veereta on hea võimalus teha lapsel tutvust magnetitega. Kõik magnetid ühilduvad 100% teiste SmartMaxi komplektidega.

Roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad. Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.

Magnetkonstruktor Smartmax Ehita ja veereta andmed

SMARTMAX ®– detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  

Tähelepanu! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Smartmax Ehita ja veereta arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Magnetkonstruktor on last arendav mäng. Magnetiga mänguasjad kodustaaris saadaval. Magnetkonstruktor Smartmax Ehita ja veereta pakub nuputamist kõigile.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET