Magnetkonstruktor Geosmart UFO 35 osa

44,99

Tootekood: GEO213 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Geosmart UFO 35 osa

Kasuta erilisi viisnurki ja LED-paneeli, et ehitada endale UFO. Pane see särama ja tõuse lendu! Komplektis on kolmnurgad, ruudud, viisnurgad ja LED-paneel, mis annab ehitisele valgustuse. See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Lapsed saavad nüüd turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. 

Nupukate magnetkonstruktoritega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid, vingemaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik jupid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“.

Magnetkonstruktor tooteinfo

Magnetkonstruktor Geosmart UFO 35 osa detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised! 

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja arstiseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Geosmart UFO 35 osa Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

Lisainfo

Tellimine

30 päeva

etET