Magnetkonstruktor GeoSmart õppekomplekt 205 osa

280,00

Laost otsas

Tootekood: GEO700 Kategooriad: ,

GeoSmart õppekomplekt 205 osa

Saa kõik teada geomeetrilistest vormidest komplektis oleva 9 erineva kujundiga. Ehita klassikalisi geomeetrilisi kujundeid, originaalseid ehitisi, loo uskumatuid vorme või mis iganes pähe tuleb. Komplektis on võrdkülgsed kolmnurgad, võrdhaarsed kolmnurgad, ruudud, ristkülikud, rombid, trapetsid, pöördalused ja rattad. Lase ennast kaasa haarata magnetite geomeetrial ja sütita endas matemaatiline teadmiste huvi!
Sobib ideaalselt klassiruumis kasutamiseks. See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet.
Nupukate magnetitega saavad lapsed avastada geomeetriat. Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“.

Magnetkonstruktor GeoSmart õppekomplekt 205 osa komplektis on ülesannete vihik 62lk.

Magnetkonstruktor on laste arendav mäng. Kogu pere mänguasjad leiad kodustaari e-poest. Magnetkonstruktorid on Eesti laos olemas.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

Lisainfo

Tellimine

kuni 3 tööpäeva

etET