Magnetkonstruktor Geosmart Marsi uurija 51 osa

99,99

Tootekood: GEO302 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Geosmart Marsi uurija 51 osa

Ehita endale mootoriga liikur, millel on roomikud, tuled ja saad puldist juhtida. Selles mängus on liidetud nupukas avastamisrõõm magnetitega ja elektroonika! Lapsed saavad nüüd turvaliselt mängida magnetliikuriga. Konstruktoriga on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. 

Nupukate magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“. Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust.

Magnetkonstruktor Geosmart Marsi uurija 51 osa – detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. Magnetkonstruktor Geosmart Marsi uurija 51 osa magnetid on turvalised! 

Ettevaatust jätta meelde! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET