Magnetkonstruktor Geosmart Kosmose veok 43 osa

89,99

Tootekood: GEO301 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Geosmart Kosmose veok 43 osa

Ehita endale kosmose veok ja transpordi kosmilisi veoseid. Komplektis on kolmnurgad, ruudud, ristkülikud, trapetsid, rombid ja rattad. Nupukate magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“. Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust. Geosmart Kosmose veok 43 osa on hea kingiidee.

Üldinfo

Magnetkonstruktor Geosmart Kosmose veok 43 osa detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised! 

Hoiatused! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. Alla 3-aastastele keelatud, mäng sisaldab pisidetaile. Hoida kuivas.

Magnetkonstruktor Geosmart Kosmose veok 43 osa on laste arendav mäng. Magnetiga mänguasjad kodustaaris saadaval. Vahva magnetkonstruktor pakub nuputamist kõigile.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET