Magnetkonstruktor Geosmart Geosfäär 31 osa

49,99

Tootekood: GEO210 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Geosmart Geosfäär 31 osa

Ehita kolmnurkadest ja ruutudest geosfäär ehk kera või mõni teine originaalne kujund. Komplektis on kolmnurgad, ruudud ja pöörlev alus, mis annab ehitisele liikuvuse. See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Lapsed saavad nüüd turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. 

Nupuka magnetmänguga saab laps avastada magnetite võlujõudu. Mängides õpib laps ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart magnetkonstruktor komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“.

Magnetkonstruktori info

Magnetkonstruktor Geosmart Geosfäär 31 osa detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised! 

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiinitarvikud. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Geosmart Geosfäär 31 osa Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET