kodustaar

Laste- ja kodukaupade e-pood

Lauamäng Smart Games Teetõke

24,90

SKU SG250 Categories ,
Tellimine

kuni 3 tööpäeva

Lauamäng Smart Games Teetõke on põnev tagaajamismäng

Kutsu kõik üksused appi ja peata punane põgenev sportauto! Komplektis on mängualus,  4 hoonete kompleksi, 6 politseiautot, üks punane auto ja ülesannete vihik.  Mängimiseks vali endale ülesanne, aseta punane auto ja hooned mängulauale nii nagu on näidatud ülesandes. Hoolikalt pane paika kõik 6 politseiautot, et tõkestada punase auto põgenemistee. Arvad, et lahendasid selle? Kontrolli lahendust ülesande vihiku lõpus olevalt lehelt. Igal ülesandel on ainul üks õige lahendus. 

Lauamängu kasutamiseks info

Pakub erinevate raskustega ülesandeid lahendamiseks lastele.

Hoiatus! Alla 3-aastastele keelatud, toode sisaldab pisidetaile.

Soovituslik vanus 7+ ja täiskasvanud. Mängijate arv 1. Ülesandeid 80.

Lauamäng Smart Games Teetõke arendab: Loogika: 4, Planeerimine: 4, Probleemilahendus: 4, Keskendumine: 4, Ruumiline mõtlemine: 3.

Lauamäng Smart Games Teetõke on hea võimalus kuidas veeta aega perega. Parimad lauamängud ja kaardimängud leiad kodustaari e-poest. Lauamängud lastele on hea kingiidee.

Vaata ka teisi lauamänge, mis mõeldud lastele. Palun pane like meie lehele facebookis ja instagramis.

Seotud tooted
Scroll to Top
Kodukaubamaja

Miks osta Kodustaari e-poest?

  • Mõistlikud hinnad
  • Kiire tarne kaubale, sest enamus kaup on meie laos ka päriselt olemas.
  • Partnerite ladudes olevad tooted jõuavad kohale 3 – 10 tööpäevaga.
  • Oleme usaldusväärsed. 
  • Toetad Eesti noori ettevõtjaid.

Kuidas osta?

Kodustaari veebipoest on lihtne osta
Soovitame liituda ka meie uudiskirjaga. Liitudes saate 10% soodust. Lisaks veel uusi pakkumisi toodete kohta. Me ei saada teie andmeid edasi kolmandatele isikutele. Saadame ainult sellist infot, mis tundub mõistlik ja ajakohane.

  • Valige toode – soovitud tooteni jõudmiseks valige tootemenüüst kategooria või kasutage otsingut. 
  • Lisage ostukorvi–  kui soovite e-poes veel ringi vaadata ei pea midagi rohkemat vajutama, kui mitte, valige “Vaata ostukorvi”. Valige tarneviis. (Ostudel üle 59 euro on tasuta transport). Vajutage “Mine maksma”.
  • Täitke kontaktandmete väljad ning valige tarneviis ja pakiautomaat, kust soovite kauba kätte saada. Laos olevad kaubad saadame kiirelt teele. Partnerite laos olevad tooted saabuvad 5 tööpäeva jooksul. Kui ostukorvis on laos olevad tooted JA tellimisel tooted, siis tarneaeg sõltub tellimisel toote jõudmisest meie lattu.
  • Valige makseviis– Kerige lehe allaossa , valige soovitud pangalink SEB, LHV, Swedbank, Luminor, Coop pank, Revolut, Citadele. Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata! Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! (täpsem info: https://kodustaar.ee/jarelmaks/) Kui soovite tasuda arvega kirjutage info@kodustaar.ee. Pange linnuke, et olete lugenud ja tutvunud veebilehe müügitingimustega. Lõpetuseks valige “Esita tellimus”.

Aitäh!

Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi kirjutage meile menüüs kontakti alla või saatke küsimus info@kodustaar.ee.

Meeldivat ostmist!

Kodukaubamaja

Tagastamine

Kontakt

Kodukaubamaja

Saada kiri

Kontakt

TOOTEKATALOOG