Näitan 1–30 tulemust 33-st

Active filters
Clear Filters

Kodustaar on firmade Smartmax, Geosmart ja SmartGames ametlik edasimüüja. Meilt on võimalik tellida kogu magnetkonstruktorite tootevalik nendelt firmadelt. Kui ei leidnud soovitud magnetkonstruktorit või tekib küsimusi kirjutage info@kodustaar.ee. Magnetkonstrukorite tarneaeg on kuni 4 tööpäeva.

Eelised meie e-poest ostes!

  • Konkurentsivõimelised hinnad
  • Kiire tarne – Tooted Eestis olemas.
  • Ametlik edasimüüja – Hea järelteenindus.
  • Tasuta transport 59 eurosest ostust.
  • Lisaks ESTO 0% intress ja 0 lepingutasu. Täpsem info https://vana.kodustaar.ee/jarelmaks/
  • ESTO 3-osaline makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!
  • Võimalus taganeda tootest 14 päeva jooksul. Me ei küsi lisaküsimusi.

Magnetkonstruktorid arendavad last ja lasevad tema fantaasial lennata. Magnetkonstruktorid aitavad lapsel turvaliselt avastada magnetite maailma. Magnetklotsid on kergesti ühendatavad omavahel ja sobivad kokku ka teiste magnetkonstruktorite komplektidega. Pakuvad põnevust pikkadeks tundideks. Mängides õpivad lapsed ehitama magnetitega suuri ja fantaasiarikkaid ehitisi. Magnetklotsidega on mängimiseks on lõputult võimalusi.

Magnetkonstruktorid sobivad nii noorematele kui vanematele lastele. Klotsid arendavad laste loovust ja motoorikat. Lisaks arendavad magnetkonstruktorid lapse keskendumisvõimet ja enesekindlust. Meie magnetkonstruktorite võivad mängida nii poisid kui tüdrukud. Kui otsite arendavaid mänguasju, siis on magnetkonstruktor kindlasti hea valik. Klotsid on omavahel kokkupandavad, kaasas on ka juhend kui jääte ise või laps jänni.

Meie magnetkonstruktoritel on head hinnad ja tasuta tarne kõikidele klotsidele alates 59 eurosest hinnast. Lisaks hea valik kui pakuvad huvi just Geosmarti või Smartmaxi magnetkonstruktorid. Head valimist!