Näitan 1–30 tulemust 49-st

Active filters
Clear Filters

Olete sisustamas lastetuba? Meilt leiad vahva välimusega dekoratiivpadjad. Mis sobivad diivanile kaunistuseks või lapsele kaissu võtmiseks. Kuna padjad on nii laheda mängulise välimusega.

Pakume dekoratiivpatju firmadelt Wigiwama ja Moi Mili. Miks on nende padjad paremad kui teistel küsite? Nemad õmblevad tooted käsitsi, et tagada võimalikult hea kvaliteet ja toote kestaks aastaid. Ning ei näeks kulunud välja.

Vaata koos lapsega, ehk leiate koos kergemini padja. Dekoratiivpadjad on tehtud väga kvaliteetsetest materjalidest, mis on lapse nahale pehmed. Hetkel on tarneaeg nädal kuni kaks, kuna tooted õmmeldakse käsitsi.

Dekoratiivpatjadel on kasutatud lina, puuvilla ja vähesel määral ka polüestrit. Iga dekoratiivpadja juures on välja toodut, mis materjalist on dekoratiivpadi valmistatud. Padjad on OEKO-TEX® sertifitseeritud.

Wigiwama on Läti ettevõtet, kes tagab kõrge kvaliteedi kõigis oma toodetes. Moi Mili on Poola ettevõte, kes samuti ei tee allahindlust oma tootekvaliteedis.

Lisaks on patjade kokkusobitamine ülejäänud mööbliga väga huvitav tegevus. Vaata juurde ka teisi meie põnevaid tooteid lapse tuppa.