Kontoritool Premium must käetugedega

219,99

Tootekood: OBG65BK Kategooriad: ,

Kontoritool Premium must käetugedega

Mugavus paraneb, tootlikkus suureneb: ebamugava tooli põhjustatud seljavalu ei ole ainult ebameeldiv tööl, vaid mõjutab ka kõike muud. See ergonoomiline kontoritool pakub teile kõrgetasemelist mugavust, et saaksite keskenduda olulisele.Kuidas saate selle pööratava tooliga suurendada oma tootlikkust. Mustast värvi ja sileda PU-katte stiilne kombinatsioon annab teile uue energialaenguReguleerige istme ja peatoe kõrgust (3-astmeliselt reguleeritav), et leida ideaalne istumisasend vastavalt ekraani kõrgusele. Vahtpolsterdatud iste ja ergonoomiline seljatugi pakuvad töö ajal rohkem mugavustVäikselt väsinud? Kallutage tooli kuni 20° tahapoole. See funktsioon võimaldab teil mõneks minutiks mugavalt lõõgastuda ja seejärel tagasi tööle minna.

Kontoritooli spetsifikatsioon

Kontoritool Premium must käetugedega üksikasjad:Värv: mustMaterjal: vineer, vahtpolüstüreen, PU, nailonrattadKokku: 70 x 72 x (119-129) cm (L x S x K)Istme kõrgus: 52-61 cm

Kaal: 17,5 kgMaks. staatiline kandevõime: 150 kg

Kontoritool Premium must käetugedega Märkused:Kui soovite tooli kasutada puitpõrandal, kasutage alusplaati.Kallutusfunktsiooni kasutamisel kallutatakse tooli iste ja seljatugi samaaegselt tahapoole; seljatuge ei saa eraldi kallutada.

Pakume toodetele ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET