Kontoritool pehme ja mugav must

189,99

Laost otsas

Tootekood: OBG32B Kategooriad: ,

Kontoritool pehme ja mugav must

Hea kontoritool on eriti oluline inimestele, kes teevad suurema osa oma kontoritööst istudes. Songmics kontoritool pakub mugavat istumist ja hõlbustab pikalt tööle keskendumist.Kui toetud selili, kallutab iste tänu kiikmehhanismile alati koos sinuga ning seljatoe ja istme vaheline nurk jääb püsivaks, nii et saad töö ajal ikkagi oma selga lõdvestada. Ja kasutatud kruvid on keermelukuga ning ei lähe kergesti lahti pärast pikaajalist kasutamist. Kontoritool, mis vastab kõrgeimatele materjali- ja töötlusstandarditele, on kindlasti teie kontori või tööruumi tipptükk.

Kontoritooli märkused

Kontoritool pehme ja mugav must Märkused- Te võite meilt tellida ka eraldi asendusrattaid.- Soovituslik kasutus: maksimaalselt 8 tundi päevas.- Kui kiikfunktsioon on aktiveeritud, liiguvad iste ja seljatugi koos, kui toetute selili. Seljatoe kallet ei saa muuta eraldi istmeosast.- Selleks, et seljatugi annaks piisavat tuge, et vältida tahapoole kukkumist, tuleb seljatoe vedrujõudu reguleerida vastavalt teie kehakaalule, keerates ratast istme all.

Kontoritooli spetsifikatsioon

Kontoritool pehme ja mugav must üksikasjad:- Materjal:- Kate: PU- Alus: nailon- Mõõtmed:- Kõrgus (kokku): 100-110 cm- Laius (kokku): 66 cm- Sügavus (kokku): 66 cm- Istme kõrgus: 42-52 cm- Istme laius (kasutatav): 52 cm- Istme sügavus (kasutatav): 50 cm- Käetoe kõrgus (istmest): 21 cm- Seljatoe kõrgus: 61,5 cm- Ø alus: 64 cm- Ø rattad: 50 mm- Ø tihvt: 11 mm- Värv: must

Kogumass: 16,1 kg- Max. Maksimaalne koormus: 150 kg

Pakume Kontoritool pehme ja mugav must ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET