Konsoollaud must pruun 3 tasandiga

109,99

Tootekood: LNT81BX Kategooriad: ,

Konsoollaud must pruun 3 tasandiga

Natuke vintage siin, natukene tööstusdisaini seal Selle koridorilaua stiili võib kirjeldada kui kompositsiooni, mis koosneb rauaraamist, millel on trendikas industriaalne välimus, ja täpselt töödeldud vintage-plaadist, mis on valmistatud puidupõhisest materjalist. Praktilised raudrestiga riiulid annavad ka väga erilise puudutuse. Valmis suureks kasutamiseks 101,5 x 35 x 80 cm (L x S x K) suurune mööblitükk, mille pinda saab koormata 20 kg, sobib näiteks järgmistesse kasutuspiirkondadesse: – Elutuba: Siin pakub see kitsas konsoollaud diivani kõrval veidi rohkem hoiuruumi, näiteks puuviljakaussi või väikeste dekoratiivsete elementide jaoks.

Või asetage siledale vintage-pinnale pott roniva ivia ja pildiraamidega. – Esikus: mitmekülgset mööblit saab kasutada ka sissepääsualal võtmehoidjana või praktilise telefonilaualaual. Kahe võrega riiulil saab korrastatult üksteise kõrvale paigutada arvukalt kingapaare. Muide, kitsast kohvilauda saab suurepäraselt kombineerida teiste tööstusdisaini sarja kuuluvate mööbliesemetega!

Konsoollaua andmed

Konsoollaud must pruun 3 tasandiga üksikasjad: – Värv: Vintage pruun-must – Materjal: puitlaastplaat, teras –

Suurus: 101,5 x 35 x 80 cm (L x S x K) – Kaal: 13,2 kg –

Max. Maksimaalne koormuspind: 20 kg – Max. Maksimaalne koormus ruudukujulise tasandi kohta: 20 kg

Konsoollaud must pruun 3 tasandiga Märkused: – Palun asetage see toode jahedasse ja kuiva kohta. – Pinna maksimaalne kandevõime on 20 kg. Palun ärge asetage lauale raskemaid esemeid.

Laudade valik ja järelmaksu partner Esto.

Lisainfo

Kaal 13,2 kg
Mõõtmed 101,5 × 35 × 80 cm
etET