Kingakarbid mustad virnastavad 6tk

109,99

Laost otsas

Tootekood: LSP06BK Kategooriad: ,

Kingakarbid mustad virnastavad 6tk

Virnastatavad plastikust kingakarbid – väikesed aksessuaarid, suur efekt! Need kastid ei kõrvalda mitte ainult jalanõude kaost teie kodus. Samuti võite ühe pilguga leida oma praegusele riietusele sobivad kingad. Lisaks sellele võimaldab praktiline uks teile hõlpsasti neile kingadele ligi pääseda.Vastupidav ja virnastatav: Meie kingakorraldajad on valmistatud vastupidavast plastikust, mis lubab pikka kasutusiga. Karbi sees on teie kingad kaitstud tolmu ja koi eest. Lisaks saab kastid üksteise peale laduda.

Jalatsid kuni suuruseni 46 mahuvad sisse: suure mahutavusega jalatsikarbid (sisemõõtmed: 25,5 x 33,5 x 19 cm L/B/H) pakuvad teile palju ruumi oma jalatsite hoidmiseks. Siia saab panna isegi eriti suured korvpallijalatsid! Lisaks sellele on need kastid ka mänguasjade, riiete jne hoidmiseks.Hoidke oma kingi kastides ja tooge korrastust oma koridori. Sellega välditakse komistamisohtu.

Jalatsikapp mõõdud

Kingakarbid mustad virnastavad 6tk andmed:Värv: must, läbipaistev

Materjal: PP (polüpropüleen), PS (polüstüreen)Mõõtmed kingakasti kohta: 28 x 36 x 22 cm (L x S x K)

Sisemõõtmed kingakasti kohta: 25,5 x 33,5 x 19 cm (L x S x K)

Märkused:Palun monteerige toode rangelt vastavalt montaaživideole ja juhistele.Palun mõõda oma kingad enne ostmist ja kontrollige, kas need sobivad nendesse kingakastidesse.

Vaata siit ideid kuidas sisustada oma esikut. Siit leiad infot meie järelmaksu kohta.

Lisainfo

Kaal 7,4 kg
Mõõtmed 28 × 36 × 22 cm
etET