Kiiktool must max raskus 150kg

179,99

Tootekood: LYY10BV1 Kategooriad: ,

Niipea, kui proovite SONGMICSi mugavat kiiktooli, hakkate seda armastama! Mugavus ja ohutus Kiiktooli iseloomustab kaasaegne välimus ja pehme iste ning see sobib optimaalselt kõigile, nii täiskasvanutele kui ka lastele. Peale selle saab jalatuge reguleerida eri kõrgustele, et teie jalad leiaksid alati mugava asendi. Tänu tugevale kasepuidust raamile ja libisemiskindlale vildile jalgadel saate kiiktoolis turvaliselt edasi-tagasi kiikuda.

Paindlik peapadi Peapadi kinnitatakse seljatoe külge Velcro-kinnitusega. Vajaduse korral saate selle eemaldada, ümber pöörata ja uuesti seljatoe külge kinnitada, tõstes seda nii mõne sentimeetri võrra. Kuid padjal on veel üks eelis: katet saab hõlpsasti eemaldada, mis muudab puhastamise lihtsamaks. Ära kõhkle ja hellita end lõõgastumiseks kiiktooliga!

Toote andmed:- Värv: Must- Materjal: kasepuit, vahtpolüstri, metall- Kaal: 11 kg- Suurus: 67 x 115 x 91 cm (L x S x K)- Seljatoe kõrgus: 73 cm- Istme sügavus: 48 cm- Jalatoe pikkus: 33 cm

Märkused:- Kokkupanemisel ärge pingutage kruvisid kohe kinni. Alles pärast kõigi kruvide paigaldamist tuleb need hoolikalt kinni tõmmata.- Palun vältige toote paigutamist pikaks ajaks välitingimustesse.

Lisainfo

Kaal 11 kg
Mõõtmed 67 × 115 × 91 cm
etET