kodustaar

Laste- ja kodukaupade e-pood

Karloova

Karloova on Tartu ettevõte ja meie täpselt samuti. Ning tartlased hoiavad ikka alati kokku. Lisaks siin linnas on palju häid mõtteid, mida proovime rakendada. Seega otsustasime hakata müüma Karloova tooteid. Kui liitute meie uudiskirjaga on tooted -10% ning lisaks pakume ka tasuta transporti üle 59 eurosest ostust. Kaks head pakkumist ühes. Kui elad Tartus saame ka kokku leppida näost näkku kohtumise, et anda kohe tooted üle. Kõik Karloova erinevad tooted on meil laos olemas ja saate kiirelt kätte. Nüüd, aga brändist nimega Karloova natuke lähemalt. Mis ettevõte see on ja miks just valida see pisike Tartu pere ettevõte.

Materjalid

Ettevõte Karloova valmistab tooteid väikelastele tekstiiilist ja täispuidust mänguasju. Kõik nende tooted on tehtud käsitööna. Ehk on väga kvaliteetsed ja kindlasti kestavad terve lapse imikuea. Kangad on tehtud ökoloogilisest puuvillast ja kõik tooted vastavad Euroopa Liidu nõuetele kandes CE-vastavusmärgist. Kvaliteedis Teie kindlasti ei pettu, vaid rõõmustate, et saite nii kvaliteetse toote.

Ettevõtte põhikangad, mida nad kasutavad omavad GOTS sertifikaati. GOTS (Global Organic Textile Standard) on orgaanilise tekstiili tootjatele antav sertifikaat ehk siis seda, et kangad on ökoloogiliselt puhtad. GOTSi on välja töötanud rahvusvaheline töögrupp ja sellepärast on see ka ülemaailmselt tunnustatud. GOTS sertifikaat jälgib, et tekstiilide tooraine oleks ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud ja tagab ka, et kogu tootmisprotsess puuvillast kuni müügiks valmisoleva kangani oleks toimunud keskkonda säästvalt ja kõrgeid sotsiaalseid kriteeriumeid järgides.

Karloova ostab kangast tootjatelt, kes omab GOTS sertifikaati ja see tähendab seda, et puuvill on kasvatatud ilma kemikaalideta ja pole kasutatud geneetiliselt muundatud seemneid. Töölistele on loodud inimväärsed töötingimused ja nad saavad oma tööle väärilist palka. Peetakse kinni lubatud tööaegadest ja kõik töötavad seal vabatahtlikult. Ei kasutata lapstööjõudu. Ka värvid, mida kangaste värvimiseks kasutatakse, on läbinud range kontrolli ja ei tohi sisalda keelatud aineid ega tervistkahjustavaid saasteaineid. Me usume, et lastele mänguasju tehes on see kõik esmaoluline!

Taaskasutus

Lisaks tegeleb firma Karloova ka taaskasutusega. Karloova on koostööpartneriks suurtele rõivatööstustele Lõuna-Eestis, kus käivad nad ise kohapeal tekstiilijäägist puuvillaseid kangaid valimas. Nii saavad nad anda kangastele uue elu ja koha meie mänguasjadel. Kodustaaris oleme rõõmsad, et meie müüdavad tooted saavad seeläbi unikaalse ilme ning on keskkonnasõbralikud. Võime olla kindlad, et siin kvaliteedis allahindlust ei tehta.

Koostööpartnerid

Tekstiilist tegelusasjad on sündinud koostöös tekstiilikunstnik Kaili Kase ja laste füsioterapeut Maarja Sädega, täispuidust mänguasjad koostöös Eesti Montessori Ühinguga. Tänu sellele koostööle saavad lapsevanemad veenduda, et mänguasjad on beebile eakohased ning toetavad tema arenemist.

Kokkuvõtteks

Kui tunned, et selle Karloova loodud asjad sobivad sinu lapsele. Siis vaata siit meie tootevalikut, beebimänguasjad ja tegelustekid. Lisaks müüme nende tooteid ka Astris. Aitäh, et lugesid. Rõõmsaid hetki meie lastekaupadega soovib kodustaari meeskond.

etEstonian
Scroll to Top

TOOTEKATALOOG

Kodukaubamaja

Miks osta Kodustaari e-poest?

  • Mõistlikud hinnad
  • Kiire tarne kaubale, sest enamus kaup on meie laos ka päriselt olemas.
  • Partnerite ladudes olevad tooted jõuavad kohale 3 – 10 tööpäevaga.
  • Oleme usaldusväärsed. 
  • Toetad Eesti noori ettevõtjaid.

Kuidas osta?

Kodustaari veebipoest on lihtne osta
Soovitame liituda ka meie uudiskirjaga. Liitudes saate 10% soodust. Lisaks veel uusi pakkumisi toodete kohta. Me ei saada teie andmeid edasi kolmandatele isikutele. Saadame ainult sellist infot, mis tundub mõistlik ja ajakohane.

  • Valige toode – soovitud tooteni jõudmiseks valige tootemenüüst kategooria või kasutage otsingut. 
  • Lisage ostukorvi–  kui soovite e-poes veel ringi vaadata ei pea midagi rohkemat vajutama, kui mitte, valige “Vaata ostukorvi”. Valige tarneviis. (Ostudel üle 59 euro on tasuta transport). Vajutage “Mine maksma”.
  • Täitke kontaktandmete väljad ning valige tarneviis ja pakiautomaat, kust soovite kauba kätte saada. Laos olevad kaubad saadame kiirelt teele. Partnerite laos olevad tooted saabuvad 5 tööpäeva jooksul. Kui ostukorvis on laos olevad tooted JA tellimisel tooted, siis tarneaeg sõltub tellimisel toote jõudmisest meie lattu.
  • Valige makseviis– Kerige lehe allaossa , valige soovitud pangalink SEB, LHV, Swedbank, Luminor, Coop pank, Revolut, Citadele. Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata! Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! (täpsem info: https://kodustaar.ee/jarelmaks/) Kui soovite tasuda arvega kirjutage info@kodustaar.ee. Pange linnuke, et olete lugenud ja tutvunud veebilehe müügitingimustega. Lõpetuseks valige “Esita tellimus”.

Aitäh!

Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi kirjutage meile menüüs kontakti alla või saatke küsimus info@kodustaar.ee.

Meeldivat ostmist!

Kodukaubamaja

Tagastamine

Kodukaubamaja

Saada kiri

[wpforms id="78"]

Kontakt