Jalatsiriiul koos kattega 58 cm hall

64,99

Tootekood: RXJ10G Kategooriad: ,

Jalatsiriiul koos kattega 58 cm hall

Kas garderoobis, esikus või magamistoas: šikk kingakapp sobib igasse keskkonda. Iga kingahoidja mahutab 3 paari naiste kingi või 2 paari meeste kingi. Velcro- ja tõmblukuga uksekardin kaitseb teie kingi tolmu ja mustuse eest. See tähendab, et teie kingad ei ole enam kunagi laiali, vaid on kenasti paigutatud uuel riiulil. Kõik on puhas ja korras.

Jalatsiriiul koos kattega 58 cm hall üksikasjad: – Materjal: fliisist kangas, terastoru – Värv: hall – Mõõtmed: 58 x 160 x 28 cm (S x K x S) – Iga tasandi mõõtmed: 58 x 27 x 17 cm – Pakendi mõõtmed: 57 x 21 x 10 cm – Kaal: 2,4 kg

Jalatsiriiul koos kattega 58 cm hall tuleb kaitsta otsese päikesevalguse eest, vastasel juhul võib selle eluiga lüheneda. Ja hoidke jahedas ja kuivas kohas, et vältida hallituse teket. – Palun vältige toote lahtipakkimist ja kokkupanekut jõuga. – Kui teil tekib kokkupaneku ajal probleeme, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega, me aitame teid hea meelega probleemide lahendamisel või pakume tasuta varuosasid. – Kui soovite selles hoida saapaid, pahkluu- või lumesaapaid või jämedamaid jalatseid, siis pange need kas maha või jätke lihtsalt üks või kaks riiulit kokkupanekul välja, mis ei mõjuta stabiilsust.Tarne: – 1 x jalatsiriiul koos juhendiga.

Külasta ka meie facebooki siit. Lisaks vaata ka meie esikupinke siit.

Lisainfo

Kaal 2,4 kg
Mõõtmed 58 × 21 × 10 cm
etET