Jalatsiriiul 15 kohta

69,99

Tootekood: LPC44G Kategooriad: ,

Jalatsiriiul 15 kohta

Stabiilne, turvaline, vastupidav: PP-kilepaneelid on tugevalt kokku hoitud kvaliteetsete ABS-liitmike abil, nii et iga üksus mahutab kuni 10 kg riideid või kingi. Lisaks sellele tagab kallutusvastane seade täiendava stabiilsuse ja ohutu kasutamise.

Kohandatav vastavalt teie vajadustele: Tänu kaasasolevatele asendusliitmikele saate seda pistikupesade süsteemi ehitada ja laiendada eri kujuga, et see sobiks teie ruumile. Lase oma kujutlusvõimel vabaks ja avasta rohkem võimalusi selle stiilse halli värvi kingahoidjaga!

Tooteinfo

Toote üksikasjad: Värv: Hall Materjal: PP plastikpaneelid, traatraam, ABS plastikühendused Suurus trepikujuline: 113 x 36 x 113 cm (L x S x K) Suurus ristkülikukujuline (4 x 4): 91 x 36 x 91 cm (pikkus x laius x kõrgus) Kaal: 7,2 kg Maksimaalne staatiline kandevõime kuubiku kohta: 10 kg.

Jalatsiriiul 15 kohta Komplektis: 15 x plastikplaat (22 x 22 cm) 40 x plastikplaat (22 x 35 cm) 52 x ABS plastikühendus 1 x haamer 2 x kallutusvahendid.

Jalatsiriiul 15 kohta märkused

Märkused: Palun hoidke toodet kahjustuste vältimiseks eemal teravatest või teravatest esemetest ning tuleallikatest. Palun ärge pange toodet pikema aja jooksul intensiivse päikesevalguse kätte. Palun ärge istuge toote peal ega asetage sellele raskeid esemeid. Kõik plastpaneelid tuleb kindlalt pistikutesse suruda; kasutage ka haamrit, et tagada kõigi üksikosade stabiilne ühendus. Lisaks sellele vajutage pärast iga rea kokkupanekut ühenduskohtadele, kuni need on täielikult lukustunud. Kui toode on kõrgem kui 60 cm, kinnitage see kaasasoleva kallutusvahendi abil seinale, kui see on kõrgem kui 60 cm.

Külasta ka meie facebooki siit. Lisaks vaata ka meie esikupinke siit.

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 113 × 36 × 113 cm
etET