Jalatsikapp valge 2 sahtliga

109,99

Tootekood: LBC02WT Kategooriad: ,

Jalatsikapp valge 2 sahtliga

Lõpuks saad vabaneda kingakaosest, kui hoiad kõik oma kingad korralikult meie jalatsikapis! Valge pinnaga kingakapp loob teie kodus diskreetse atmosfääri. 2 tugevat klappi avanevad hõlpsasti, et avada palju ruumi kingade hoidmiseks. Kas õrnad pumbad, suured kingad või isegi pahkluude saapad, reguleeritavad ja eemaldatavad vaheseinad võimaldavad hoida kõiki teie lemmikjalatseid.

Isegi mudelid kuni kinga suuruseni 46 kaovad täielikult kambritesse. Jalatsikapp valge 2 sahtliga on piisavalt kitsas, et mahtuda isegi väikesesse koridori. Seejärel saate seda kaunistada, paigutades kingakapile ilusaid kaunistusi või taime. Kuna meie kingakalluril on tagasein, ei saa kingad teie seina määrida. Suletud jalgade liugurid kaitsevad ka teie põrandat kriimustuste eest. Selleks, et kingakirst seisaks kindlalt ka täislastis, on kaasas kallutusvastane kallutuskate. Osta meie dekoratiivne kingahoidja ja too oma koduukse kõrval asuvasse lahtisesse kingahunnikusse korda!

Jalatsikapi tehnilised andmed

Jalatsikapp valge 2 sahtliga üksikasjad: – Värv: valge – Materjal: puitlaastplaat (klass E1) melamiinkattega – Max. Maksimaalne koormus klapi kohta: 10 kg –

Mõõtmed: 60 x 83,5 x 24 cm (S x K x S) – Kaal: 15 kg

Märkused: – 1 x jalatsikapp – 1 x jalatsikapp – 1 x jalatsikapp – 1 x jalatsikapp – 1 x jalatsikapp – 1 x jalatsikapp: -Kingakapp tuleks kindlasti paigaldada seinale. -Palun monteerige toode kokku vastavalt juhendis toodud montaažietappidele.

Vaata siit ideid kuidas sisustada oma esikut. Siit leiad infot meie järelmaksu kohta.

Lisainfo

Kaal 15 kg
Mõõtmed 60 × 24 × 83,5 cm
etET