Jalatsikapp valge 2 kingasahtliga 1 riiuliga

137,99

Tootekood: LBC040W01 Kategooriad: ,

Jalatsikapp valge 2 kingasahtliga 1 riiuliga

Ei ole lihtne kõiki oma kingi kontrolli alla saada. Niipea, kui olete need ära pannud, seisavad nad jälle koridoris korrastamata ringi. Nii et peitke need sellesse kingakappi, nii et need ei rändaks enam nagu võluväel mööda maja ringi. Sobib igat tüüpi kingadele Sellel 60 x 24 x 102 cm suurusel kingakorraldajal on 2 kokkuklapitavat lahtrit pumpadele, saabastele ja saapadele. Jagage need vaheseinad pooleks, kasutades kaasasolevaid vaheseinu, kui soovite siin hoida lamedaid kingi, nagu tossud, sussid või baleriinid.

Nii mahub praktilisse kappi veelgi rohkem kingi. Täiendav hoiuruum Sellel kingakapil on ka avatud sektsioon, kus saab hoida võtmeid, märkmeid, salli, mütsi või kindaid. Aeg on väärtuslik Me ei taha, et te kulutaksite terve päeva selle kingakapi kokkupanemisele! Tänu kergesti järgitavatele juhistele ja nummerdatud osadele ei ole see aga üldse vajalik. Kokkupanek õnnestub hetkega!

Jalatsikapp valge 2 kingasahtliga 1 riiuliga andmed:- Värv: valge- Materjal: Melamiiniga kaetud puitlaastplaat- Suurus: 60 x 24 x 102 cm (L x S x K)- Kaal: 17 kg- Maksimaalne staatiline koormus: 19 kg

Märkused:- Palun paigaldage Jalatsikapp valge 2 kingasahtliga 1 riiuliga täpselt vastavalt kasutusjuhendile. Palun kinnitage toode seinale, kasutades kaasasolevat kallutusvastastust.- Lapsed ei tohiks toote peal ronida ega sellega mängida.- Toode ei tohiks kokku puutuda veega.- Kahjustuste vältimiseks hoidke toodet eemal teravatest või teravatest esemetest.

Vaata siit ideid kuidas sisustada oma esikut. Siit leiad infot meie järelmaksu kohta.

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 60 × 24 × 102 cm
etET