Jalatsikapp klapitava sahtliga pruun

114,99

Tootekood: LBC040X01 Kategooriad: ,

Jalatsikapp klapitava sahtliga pruun

Ei ole lihtne kõiki oma kingi kontrolli alla saada. Niipea, kui olete need ära pannud, seisavad nad jälle koridoris korrastamata ringi. Nii et peitke need sellesse jalatsikappi, nii et need ei rändaks enam nagu võluväel mööda maja ringi. Sobib igat tüüpi kingadele Sellel 60 x 24 x 102 cm suurusel kingakorraldajal on 2 kokkuklapitavat lahtrit pumpadele, saabastele ja saapadele. Jagage need vaheseinad pooleks, kasutades kaasasolevaid vaheseinu, kui soovite siin hoida lamedaid kingi, nagu tossud, sussid või baleriinid.

Jalatsikapp mõõdud

Jalatsikapp klapitava sahtliga pruun andmed:- Värv: Vintage pruun- Materjal: Melamiiniga kaetud puitlaastplaat- Suurus: 60 x 24 x 102 cm (L x S x K)- Kaal: 17 kg- Maksimaalne staatiline koormus: 19 kg

Jalatsikapp klapitava sahtliga pruun Märkused:- Palun paigaldage kapp täpselt vastavalt kasutusjuhendile. Palun kinnitage toode seinale, kasutades kaasasolevat kallutusvastastust.- Lapsed ei tohiks toote peal ronida ega sellega mängida.- Toode ei tohiks kokku puutuda veega.- Kahjustuste vältimiseks hoidke toodet eemal teravatest või teravatest esemetest.

Vaata siit ideid kuidas sisustada oma esikut. Siit leiad infot meie järelmaksu kohta.

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 60 × 24 × 102 cm
etET