Geosmart Kuumaastur 31 osa

62,99

Tootekood: GEO212 Kategooriad: ,

Geosmart Kuumaastur 31 osa

Ehita endale kuumaastur kasutades mootoreid ja roomikuid. Käivita oma mootorid ja stardi! Lasti oma kuu ekspeditsioon raketikütuse energiaga geomeetriast! Haara kõik geomeetrilised magnetdetailid ja loo neist uskumatu ehitis. See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Lapsed saavad nüüd turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. 

Tarkade magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Mängides õpivad lapsed konstrueerima suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik klotsid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“.

Magnetkonstruktor Geosmart Kuumaastur 31 osa detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised! 

Hoiatus! Magnetid ei tohi alla neelata. Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Geosmart Kuumaastur 31 osa arendab: silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET