Geosmart Kosmosejaam 70 osa

109,99

Tootekood: GEO401 Kategooriad: ,

Geosmart Kosmosejaam 70 osa

Ehita endale kosmosejaam ja võta ühendust kaugete galaktikatega. Komplektis on kolmnurgad, ruudud, ristkülikud, trapetsid, LED tuled ja pöörlevad alused, mis annavad ehitisele liikuvuse. See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Lapsed saavad nüüd turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. 

Nende nupukate magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Konstruktoritega õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ja magnetid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme.

Magnetkonstruktor Geosmart Kosmosejaam 70 osa detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised! 

Hoiatus! Soovitame mängida koos täiskasvanuga. Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Geosmart Kosmosejaam 70 osa arendab: silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET