Riidenagid

82 toodet

Pakume paljusid nagisid, esikunagisid kõik võimalikke nagisid, mis teil pähe tuleb. Kodustaarist leiad palju tooteid esikusse. Meie eelis on tasuta transport kõikidele toodetele. Riidenagid tulevad otse maaletoojalt.

Meilt leiab vahvate loomapiltidega nagid, mida on hea panna lapsetuppa või esikusse kuhu saab laps riputada oma lemmik rõivaeseme. Väikesed nagid lastele tulevad meil firmalt Tatkraft. Pakume nende tooteid, kuna usume et Tatkrafti nagid on kvaliteetsed ja lihtsasti seinale paigaldatavad.

Meil on lisaks veel riidenagisid esikusse, kus on olemas ka jalatsiriiul. Lisaks vihmavarjude hoidjad, kus igaüks saab hoiustada oma lemmik vihmavarju.

Riidenagi esikusse on meil pakkuda industriaal stiilis, valget ja musta värvi. Lisaks on need valmistatud terasest ja puidust. Ehk meie riidenagi kestab esikus kaua aega. Riidenagidel on üldiselt 1 või 2 jalatsiriiulit üheskoos. Lisaks müüme eraldi ka esikupinke ja jalatsiriiuleid. Kuid riidenagi esikusse on kolm toodet ühes. Võtab vähe ruumi esikus.

Riidenagil on tugev pink, kus puhata enne väljaminekut või panna jalga jalatseid. Riidenagil on mugav istuda kuna saate säilitada hõlpsasti tasakaalu. Lisaks mugav jalatsiriiul, kus on ülevaade kogu pere jalatsitest. Samuti on meie riidenagidel küllalt ka konkse kuhu riputada kogu pere riided. Tänu meie riidenagile on esik korras ja valmis külaliste vastuvõtuks.

Head valimist! Soovitame vaadata meie kõiki tooteid esikusse.

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid

Oled vaadanud 27 / 82 toodet