Ehtekapp suur peegeluksega valge

199,99

Tootekood: JBC63WV1 Kategooriad: ,

Ehtekapp suur peegeluksega valge

Kui otsite hoiuvõimalustega riietuspeeglit, on peegli-, meigi- ja ehtekapp hea valik. Töö on kvaliteetne, kõik detailid on üksikasjalikult välja töötatud. Alates disainist, konstruktsioonist, tootmisest kuni pakendamise ja saatmiseni seame igale tükile kõrged standardid, et täita teie kvaliteedinõudeid. Kaasas on isekleepuv Velcro teip, mille saate kinnitada kapi tagakülje ja ukse/seina külge, et vältida kapi kõikumist. Garderoobis on palju ruumi ja lõpuks saab kõik asjad kenasti ära panna, ilma et need segamini läheksid. Soovitud ehted ja meigiesemed on lihtne leida, kui vaatad peeglisse riietumise ajal.

Ehtekapi märkused

Ehtekapp suur peegeluksega valge Märkused:- Peegel on habras, palun käsitsege seda ettevaatlikult, et vältida peegli purunemist.- Metallkinnitused riputamiseks sobivad ustele, mille ukse paksus on umbes 4 cm ja ülemine õhuvahe ukselehe ja raami vahel ei tohiks olla väiksem kui 3 mm. – Uks saab avaneda umbes 120° võrra.

Ehtekapi mõõdud

Ehtekapp suur peegeluksega valge üksikasjad: – Värv: valge- Materjal: keskkonnasõbralik MDF-plaat

Mõõtmed: 37 x 110 x 9,5 cm (S x K x S)- Mõõtmed välispeegel: 36,5 x 110 cm (S x K)- Mõõtmed sisepeegel: 34,5 x 20,5 cm (S x K)- Mõõtmed kokkupandav sisemine riiul: 34 x 19 cm (Laius x S)

Wiki artikkel ehetekohta siit. Pakume ESTO järelmaksu kõikidele toodetele, info siit.

etET