Arvutilaud tööstusliku välimusega

164,99

Tootekood: LWD47X Kategooriad: ,

Arvutilaud tööstusliku välimusega

Ole produktiivne, kuid stiilselt! Tehke oma töölaud sama hästi välja kui teie töö ise. Asetage see vintage laud oma kontorisse, magamistuppa, elutuppa, õppetuppa või lihtsalt sinna, kus te kõige produktiivsemalt töötate. Arvutilaud ei avalda muljet mitte ainult oma stiilse disaini, vaid ka tugeva 1,2 mm paksuse rauaraami ja vastupidava puitlaastplaadi poolest. Vasakule või paremale? Teie otsus!

Arvutilaud tööstusliku välimusega on kaks riiulitasandit, mida saab kasutada paremal või vasakul pool, just nii nagu sulle meeldib! Lihtsalt pöörake laud ja paigaldage ristpuu tagumisse alumisse ossa. Asetage sellele kaunistused, oma raamatud, toimikud või tähtsad märkmed, et neile võimalikult kiiresti ja lihtsalt ligi pääseda. Kui teil on arvuti koos välise kettaga, võite eemaldada ülemise riiuli ja asetada ketta alumisele riiulile.

Ärge kartke kokku panna. Meie juhiseid on lihtne järgida ja me lisame vajalikud tööriistad. Kui teile meeldib selle laua vintage disain, siis vaadake ka teisi VASAGLE mööblisarja tooteid.

Arvutilaud tööstusliku välimusega andmed

Toote üksikasjad:Värv: Vintage pruun-must

Materjal: puitlaastplaat, teras

Mõõt: 60 x 120 x 75 cm (S x L x K)Kaal: 18,8 kg

Märkused:Ohutuse tagamiseks ei tohi lapsed toote peal ronida ega sellega mängida.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata ka teisi arvutilaudasid

Lisainfo

Kaal 18,8 kg
Mõõtmed 60 × 120 × 75 cm
etET