Arvutilaud tööstusliku välimusega

149,99

Tootekood: LWD47X Kategooriad: ,

Arvutilaud tööstusliku välimusega

Ole produktiivne, kuid stiilselt! Asetage see vintage arvutilaud oma kontorisse, magamistuppa, elutuppa, õppetuppa või lihtsalt sinna, kus te kõige produktiivsemalt töötate. Arvutilaud ei avalda muljet mitte ainult oma stiilse disaini, vaid ka tugeva 1,2 mm paksuse rauaraami ja vastupidava puitlaastplaadi poolest. Asetage arvutilaud vasakule või paremale? Teie otsus!

Arvutilaud tööstusliku välimusega on kaks riiulitasandit, mida saab kasutada paremal või vasakul pool, just nii nagu sulle meeldib! Lihtsalt pöörake laud ja paigaldage ristpuu tagumisse alumisse ossa. Asetage arvutilauale kaunistused, oma raamatud, toimikud või tähtsad märkmed, et neile võimalikult kiiresti ja lihtsalt ligi pääseda. Kui teil on arvuti koos välise kettaga, võite eemaldada ülemise riiuli ja asetada ketta alumisele riiulile.

Lihtne kokkupanna arvutilauda. Meie juhiseid on lihtne järgida ja me lisame vajalikud tööriistad. Kui teile meeldib selle arvutilaua vintage disain, siis vaadake ka teisi kodustaari tooteid.

Arvutilaud tööstusliku välimusega andmed

Arvutilaua üksikasjad:

  • Värv: Vintage pruun-must
  • Materjal: puitlaastplaat, teras
  • Mõõt: 60 x 120 x 75 cm (S x L x K)
  • Kaal: 18,8 kg
  • Märkused:Ohutuse tagamiseks ei tohi lapsed arvutilaua peal ronida ega sellega mängida.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata ka teisi arvutilaudasid

Lisainfo

Kaal 18,8 kg
Mõõtmed 60 × 120 × 75 cm
etET