Arvutilaud reguleeritava kõrgusega ergonoomiline

149,99

Tootekood: LSD02BK Kategooriad: ,

Arvutilaud reguleeritava kõrgusega ergonoomiline

Looge täiuslik ergonoomiline tööruum reguleeritava seisva arvutilaua abil, mida saab kohandada vastavalt teie konkreetsele kõrgusele ja töövajadustele. Kui oled väsinud tundide kaupa arvutilaua taga istumisest, mille tagajärjel on selg valus, õlad jäigad ja kael valus, siis vajad seisvat arvutilauda, mida saab reguleerida, mis annab sulle rohkem mugavust ja vabadust nii kodus kui ka tööl.

Lohutus kaela-, õla- ja seljavalu vastu. Meie arvutilauad panevad sind lõpuks ometi jalule ja tagumikust üles! Kuna seisev arvutilaud ei pigista tundide kaupa teie selgroogu, aitab see teil keskenduda mängimise, töötamise või lihtsalt internetis ostlemise ajal. Ideaalne töö- ja mänguruum meie reguleeritaval arvutilaual.

Meie pikkade ja laiade seisvate arvutilaudade igaühel on kvaliteetne tööruum, kuhu mahub arvuti ja lisaseadmed ning isegi kiirreguleeritav käepide, et saaksite leida õige kõrguse käte ja randme õigeks joondamiseks.

Arvutilaud reguleeritava kõrgusega ergonoomiline üksikasjad

  • Värv: must
  • Materjal: puitlaastplaat, metallraam
  • Lauaplaadi suurus: 79, 5 x 54 cm
  • Max. Kõrgus: 40 cm
  • Kaal: 10, 8 kg

Arvutilaud reguleeritava kõrgusega ergonoomiline Maksimaalne koormus: 10 kg. Tarnekomplekt: – 1 x lauakinnitus Märkus: – Palun ärge koormake arvutilauda üle.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata ka teisi arvutilaudasid

Lisainfo

Kaal 10,8 kg
Mõõtmed 79,5 × 54 × 40 cm
etET